Відбілювання зубів magic smile чи Beyond Polus?

Сучасні методики апаратного відбілювання дозволяють досягти ефективного та тривалого результату. Безпека сучасних методик вибілювання перевірена часом. Після професійного відбілювання не спостерігається жодних негативних наслідків ні для ясен, ні для зубів. Для чого взагалі потрібне відбілювання зубів? Щодня зуби будь-якої людини піддаються впливам різноманітних барвників. Крім харчових факторів (чай, кава, фруктові соки), на зубну емаль також впливають: тютюнові вироби, лікарські препарати та ін. Тривалий вплив цих факторів провокує розвиток дисколориту. Важливо: барвники скупчуються не тільки на видимій поверхні, але і проникають всередину тканин зуба.

Отбеливание зубов в Киеве цена

Також зміни кольору можуть спровокувати травми або ендодонтичне втручання. Професійне апаратне відбілювання здатне з легкістю позбавити Вас проблем зміни кольору зубної емалі.

Яке відбілювання краще: magic smile чи beyond polus?
У більшості стоматологічних клінік України використовуються дві системи відбілювання зубів: magic smile (Китай) та Beyond polus (США).

Отбеливание зубов с кариесом с помощью Beyond Polus

Для початку розглянемо ці варіанти більш детально. Перший варіант – magic smile. Як обіцяють розробники системи, білу посмішку можна отримати всього за 2,5 години. Апаратне відбілювання дозволить висвітлити емаль на 8-13 тонів.

Суть цієї технології полягає в наступному: стоматолог наносить на зуби спеціальний гель. У його основі – пероксид карбоміду. Це один з різновидів перекису водню. Виділення атомарного кисню є плавнішим. Наступний етап – за допомогою лампи починається активізація нанесеного гелю.

Гель видаляє темний пігмент, що з часом виникає на зубах. Процедура є безпечною та безболісною.

Незважаючи на ряд плюсів, більшість стоматологічних клінік у Києві віддають перевагу системі відбілювання beyond polus. І це невипадково.

Beyond – нешкідливий та безболісний спосіб отримати усмішку мрії без наслідків для емалі. В основі системи – лампи холодного світла. Вони не випромінюють ультрафіолет та не виділяють тепло. За допомогою апарата beyond polus Ви зможете освітлити зуби на 5-12 тонів. При цьому немає ризику отримати опік слизової ротової порожнини. Також Ви надійно захищені від сверблячки шкіри та подразнення ясен.

На сьогодні це один із найбільш щадних та прогресивних методів відбілювання. Відбілювання beyond polus – ідеальний варіант для пацієнтів із особливо чутливими зубами.

Современные виды отбеливания зубов

Чому beyond polus відрізняється щадним впливом? Це пов’язано з такими факторами:

Нагрівання тканин зуба відсутнє. Застосовується особлива формула активних речовин гелю. Нетривалість процедури.
На останньому пункті зупинимося детальніше. На відміну від апаратного відбілювання за допомогою magic smile, при якому тривалість процедури становить понад півтори години, відбілити зуби за допомогою beyond polus можна всього за 3 підходи по 10 хвилин.

В основі ламп пристрою – технологія LightBridge. Вона пропускає світло високої інтенсивності через оптичні фільтри, які усувають інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання.

Перед тим, як записатися на процедуру відбілювання, слід переконатися у здоров’ї ясен та зубів. Обов’язковий етап – перед відбілюванням слід зробити професійне гігієнічне чищення. Завдяки цьому під час процедури гель рівномірніше проникає в зубну емаль.

Ефект процедури безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта. У середньому відбілювання зубів за допомогою beyond polus дозволить освітлити зуби на 3-8 тонів.

Етапи відбілювання зубів beyond polus
Якщо немає жодних проблем із зубами та ротовою порожниною, стоматолог переходить безпосередньо до процедури відбілювання.

Фахівець спочатку наносить на зуби гель. У його основі присутній перекис водню.

Наступний етап – інтенсивна дія світла. Гель відмінно реагує на світлодіодне та галогенне випромінювання. Після цього починає виділятися активний кисень. Він глибоко поникає всередину емалі, освітлюючи тканини зуба шляхом усунення темних плям. Для захисту ясен від впливу активної освітлювальної речовини перед відбілюванням вони ізолюються за допомогою спеціального гумоподібного гелю. Щоб запобігти пересушуванню губ, вони захищаються за допомогою бальзаму.

Що стосується тривалості ефекту відбілювання, все залежить від того способу життя, якого дотримуватиметься пацієнт після відбілювання. Стоматологи рекомендують дотримуватись «білої» дієти. З раціону виключаються чай, кава, буряк, морква, вино та інші продукти, що фарбують. Також в ідеалі відмовитись від куріння.

У порівнянні з іншими способами відбілювання зубної емалі, система beyond polus має мінімальну кількість протипоказань. Процедура не проводиться у таких випадках:

Вагітність і період лактації. Цукровий діабет. Алергія на складові освітлювального гелю. Стирання зубів (патологічна).
Крім цього, не можна відбілювати зуби під вінірами та штучними коронками. Протези перед процедурою необхідно зняти.

Довіряйте відбілювання зубів лише справжнім професіоналам своєї справи! Записуйтесь до стоматологів «Естет Смайл» у Києві (Печерськ)!

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

1

Безкоштовна консультація
за процедурою

2

Огляд та визначення відтінку зубів

3

Нанесення та засвічування захисного гелю

4

Нанесення на зуби
Beyond-геля

5

Проведення апаратного
відбілювання в три підходи

6

Визначення результатів
відбілювання

7

Рекомендації щодо догляду
за зубками :)

АКЦІЙНА ЦІНА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

3 500 ГРН
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
ЗНИЖКА 26%
ДО 31.08.2022
Акційна ціна:
2 590 ГРН
Ваша економія – 910 грн!
Вартість вказана за відбілювання верхньої та нижньої щелепи.
Консультація – безкоштовно.

Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!

НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ

Доведено, що 68% людей насамперед звертають увагу на усмішку людини.
Відчуй радість та комфорт з білосніжною посмішкою від ЕстетСмайл

СХОЖІ СТАТТІ


Переваги відбілювання системою Beyond

Вид відбілюванняТехнологія
Beyond
Домашнє відбілювання
(капи)
Інші методи відбілювання
Кількість процедурОдна процедураДекілька процедур
протягом декількох днів
Декілька процедур
Безпека для емаліБезпечноНебезпечноНебезпечно
Безпека для ясенБезпечноНебезпечноБезпечно
Стійкість ефектуДо 2 років1-2 місяцідо 3 місяців
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!
Записатись на відбілювання

ОСТАННІ СТАТТІ

Де зробити відбілювання зубів beyond у Києві?

З екранів телевізорів, сторінок журналів і рекламних білбордів нам вселяють, що ідеально білі зуби є нормою. Насправді, здорові зуби середньої…

Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато…

Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати…