Відбілювання зубів Beyond Polus ціна в м. Київ (Печерськ)

Кожна сучасна людина, яка стежить за своєю зовнішністю, мріє про білу посмішку. Для її реалізації є певні перепони, серед них:

  • Куріння. Продукти, що фарбують зубну емаль (кава, чай, вино). Вікові зміни. Прийом певних ліків.
  • Недостатній або неправильний догляд за ротовою порожниною.


Під впливом цих чинників відбувається насичення дентинних канальців пігментами. Зуби набувають кольору, який віддалено нагадує природний білий відтінок.

Чем отбелить зубы быстро и без вреда

Методика апаратного відбілювання зубів за допомогою Beyond Polus
Найчастіше основу відбілювання зубів – вплив H2O2 (перекису водню) на дентин зуба. Дентін розташований безпосередньо під емаллю зуба. При проникненні перекису водню крізь емаль запускається процес окислення пігментації в дентинних канальцях. Завдяки цьому з’являється білий колір. Він просвічує через майже напівпрозору емаль.

Традиційні системи відбілювання зубів для додаткового стимулювання процесу окиснення використовують лампи. Крім світла, вони випромінюють тепло. Головний недолік подібної системи відбілювання – нагрівання може спровокувати свербіж, подразнення ясен та шкіри, опіки. Також слід пам’ятати, що більшість ламп випромінюють небезпечне ультрафіолетове випромінювання.

Апаратне відбілювання Beyond Polus не має таких недоліків. Основою апарату є світло блакитного спектру, що має високу інтенсивність. За процес фільтрації відповідає понад 12 тисяч оптичних волокон.

На виході відбувається фільтрація світла через дві оптичні лінзи. Вони мають понад 30 шарів спеціального покриття. Потрапляючи на зуби, блакитний холодний колір добре відбілює зубну емаль. Що стосується шкідливого ультрафіолетового випромінювання, воно повністю видаляється за допомогою фільтраційної системи. В результаті залишається лише сфокусований пучок синьо-блакитного спектра. Завдяки такому впливу процес окислення здійснюється без будь-яких негативних наслідків.

Beyond Polus – світовий лідер у сфері розробки та виробництва професійної продукції, що використовується стоматологами для відбілювання зубів.

Компанія-розробник пропонує власну унікальну розробку – технологію LightBridge. Ця технологія здатна передавати потужне світло галогену від джерела 150 Вт. Він розташований у задній частині лампи.

Технологія LightBridge™ гарантує більш рівномірний потік світла без шкідливого нагріву та з нульовим випромінюванням ультрафіолету. Таким чином, два потужні джерела світла гарантують бездоганний результат відбілювання зубів.

Отбеливание зубов с кариесом с помощью Beyond Polus

Далеко не всі сучасні методики дозволяють регулювати інтенсивність світла, що випромінюється. Beyond Polus такими функціями має. Завдяки цьому враховуються індивідуальні особливості кожного пацієнта, а також причина потемніння зубної емалі.

Наприклад, м’яке відбілювання стане ідеальним рішенням для людей з підвищеною чутливістю зубної емалі або гіпоплазією емалі (тобто недостатнім розвитком поверхні емалі). Для власників здорової емалі рекомендовано стандартне відбілювання.

Колір зубів може змінюватися через вживання деяких видів лікарських препаратів. У разі знадобиться корекція інтенсивним світлом відбілювання. Також інтенсивне відбілювання допоможе впоратися із «віковим», сіруватим кольором зубної емалі.

Етапи проведення процедури


Перед тим, як приступити до відбілювання зубів, лікар-стоматолог обов’язково ретельно обстежує порожнину рота. За потреби може бути призначене лікування карієсу.

Наступний етап – за допомогою спеціальної шкали стоматолог та пацієнт визначають вихідний та бажаний відтінок зубів. Очі пацієнта захищені за допомогою спеціальних окулярів. Після цього встановлюється ретрактор для захисту губ від пересушування використовується спеціальний бальзам.

В область між яснами та губами стоматолог наносить захисний гумоподібний гель. Зуби обробляють лампою за кілька циклів. Ви будете насолоджуватися білим кольором Ваших зубів!

Отбеливание зубов Beyond Polus

Плюси системи відбілювання Beyond Polus
Серед головних переваг системи відбілювання Beyond Polus:

Безпека
Апарат оснащений найпотужнішим комплексом фільтрів. Цей комплекс здатний нівелювати шкідливий вплив на зубну емаль світла. Завдяки цьому зуби надійно захищені.

Оперативність
По тривалості апаратне відбілювання зубів займає трохи більше години (і це з попереднім періодом).

Отримання тривалого результату
Усього за одну процедуру можна відбілити зубну емаль на 3-8 тонів.

Комфорт
Beyond Polus – лампа, яка працює за низької температури. Таким чином, зубні нерви не дратуються.

Бажаєте бездоганну посмішку? Записуйтесь на професійне відбілювання зубів у «Естет Смайл». Система Beyond Polus використовується для відбілювання всього ряду, видимого як при усмішці, так і, при необхідності, окремих зубів.

Ми гарантуємо досягнення бездоганного результату. Все, що Вам потрібно виконувати рекомендації стоматолога.

Ознайомитись із вартістю процедури Ви зможете у розділі «ціна». На відбілювання зубів до кінця місяця діє знижка у 26%, таким чином ціна відбілювання замість 3500 грн, становитиме лише 2590 гривень! Вартість враховує відбілювання верхньої та нижньої щелепи. Консультація – безкоштовно!

Чекаємо на Вас в «Естет Смайл» на апаратне відбілювання зубів у м. Київ (Печерськ)!

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

1

Безкоштовна консультація
за процедурою

2

Огляд та визначення відтінку зубів

3

Нанесення та засвічування захисного гелю

4

Нанесення на зуби
Beyond-геля

5

Проведення апаратного
відбілювання в три підходи

6

Визначення результатів
відбілювання

7

Рекомендації щодо догляду
за зубками :)

АКЦІЙНА ЦІНА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

3 500 ГРН
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
ЗНИЖКА 26%
ДО 31.08.2022
Акційна ціна:
2 590 ГРН
Ваша економія – 910 грн!
Вартість вказана за відбілювання верхньої та нижньої щелепи.
Консультація – безкоштовно.

Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!

НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ

Доведено, що 68% людей насамперед звертають увагу на усмішку людини.
Відчуй радість та комфорт з білосніжною посмішкою від ЕстетСмайл

СХОЖІ СТАТТІ


Переваги відбілювання системою Beyond

Вид відбілюванняТехнологія
Beyond
Домашнє відбілювання
(капи)
Інші методи відбілювання
Кількість процедурОдна процедураДекілька процедур
протягом декількох днів
Декілька процедур
Безпека для емаліБезпечноНебезпечноНебезпечно
Безпека для ясенБезпечноНебезпечноБезпечно
Стійкість ефектуДо 2 років1-2 місяцідо 3 місяців
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!
Записатись на відбілювання

ОСТАННІ СТАТТІ

Де зробити відбілювання зубів beyond у Києві?

З екранів телевізорів, сторінок журналів і рекламних білбордів нам вселяють, що ідеально білі зуби є нормою. Насправді, здорові зуби середньої…

Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато…

Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати…