Фотовідбілювання зубів – ефективна процедура за доступною вартістю

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день відбілювання зубів – надзвичайно популярна процедура. І це цілком закономірно, адже біла посмішка та здорові зуби виглядають естетично та привабливо. Тому все більше сучасних людей прагнуть підтримувати свої зуби у бездоганному стані.

Однією з процедур, що зберігають красу посмішки, є апаратне відбілювання зубів.

Головна мета відбілювання зубів – естетична корекція посмішки. Завдяки періодичному відбілюванню Ви забудете про зубне каміння, жовтизну, плями, нерівномірний відтінок зубної емалі. Шкідливі звички, неправильне харчування, зловживання деякими напоями впливають не тільки на колір, а й на стан зубної емалі. Зубний камінь, пожовтіння, плями викликає безліч факторів:

Розпиття алкоголю чи сильнозабарвлених напоїв.
Захоплення кави, чаю.
Нехтування ретельним очищенням зубної емалі за допомогою професійних паст.
Вікові зміни емалі зубів.

Хоча фотовідбілювання зубів з’явилося нещодавно, але вже стало затребуваним. Головний принцип відбілювання полягає в наступному: активізація гелю відбувається на основі світла спеціальної лампи холодного світла. Світло холодного спектра дії не нагріває зуби у процесі роботи, а також не провокує підвищення чутливості зубів. Кисень, що виділяється з гелю, здатний розщепити навіть темні пігменти.

Современные виды отбеливания зубов

Використання в процесі фотовідбілювання зубів джерела світла у вигляді лампи для активації гелю дозволяє підвищити ефективність, що відбілює, процедури до 50%, а отриманий результат зберігається протягом тривалого часу.

Загальна тривалість фотовідбілювання зубів займає трохи більше 30 хвилин. Процедура дає моментальний ефект, не має негативних наслідків та проходить практично безболісно.

Повертаючи білизну емалі, фотовідбілювання зубів не робить шкідливого на зуби, ясна чи слизову оболонку.

Использование в процессе фотоотбеливания зубов источника света в виде лампы  для активации геля позволяет повысить отбеливающую эффективность процедуры до 50%, а полученный результат сохраняется на протяжении длительного времени.

Общая длительность фотоотбеливания зубов занимает не более 30 минут. Процедура дает моментальный эффект, не имеет отрицательных последствий и проходит практически безболезненно.

Возвращая белизну эмали, фотоотбеливание зубов не оказывает вредного воздействия на зубы, десна или слизистую оболочку.

Где сделать отбеливание зубов в Киеве

Фотовідбілювання зубів абсолютно нешкідливе для організму. З його допомогою можна відновити емаль, що була пошкоджена. Зверніть увагу: процедура може проводитися навіть на зубах із тріщинами, оголеними краями, сколами емалі.

Висока кваліфікація фахівців «Естет Смайл», великий досвід роботи, а також технічне оснащення дозволить провести процедуру фотовідбілювання зубів на найвищому рівні. Ваша усмішка неодмінно поверне початкову білизну.

В “Естет Смайл” фотовідбілювання зубів проводиться на основі системи Beyond Polus. Вона виконана відповідно до американських стандартів якості.

На сьогоднішній день це один із найбільш щадних методів впливу. Процдеура відбілювання абсолютно безболісна та комфортна для пацієнта.

Виготовлення гелю з удосконаленою формулою, в основі якої перекис водню, покращує естетику зубів швидко та якісно.

Застосування лампи нового покоління Beyond Polus запускає вільно радикальну реакцію вивільнення так званого «атомарного кисню», тим самим збільшуючи її інтенсивність. Світлова хвиля, що випромінюється апаратом, проходить через спеціальні фільтри.

Завдяки цьому тепловий компонент відсікається, тверді тканини зуба не нагріваються і підвищують свою чутливість. Такий варіант відбілювання зубів абсолютно безпечний для зубної емалі, адже активний кисень взаємодіє лише з органічними речовинами та пігментами. У цьому немає ніякого на властивості і структуру мінерального компонента.

За рахунок видалення органічних речовин, після процедури протягом кількох діб поверхня зуба стає більш пористою і піддається проникненню барвників, які містяться в продуктах харчування.

До речі, ремінералізуючі засоби у цей період підвищують стійкість емалі до різних каріозних уражень та посилюють мікротвердість.

Тільки професійне відбілювання зубів дозволить уникнути негативного впливу. Фахівець зможе ізолювати дентин від контакту із гелем, а також м’які тканини ротової порожнини.

Інноваційна технологія Beyond Polus – визнаний лідер серед сучасних апаратних систем. Цей метод в Україні лише набирає обертів популярності, але вже активно використовується в «Естет Смайл» у Києві.

Головними перевагами методу є:

  • Можливість освітлення зубів на 10-12 відтінків.
  • Тривалість процедури – близько 30 хвилин.
  • Можливість точкового впливу на окремі ділянки чи зуби.
  • Надійний захист внутрішніх тканин.
  • Тривалість збереження одержаного результату.

У Вас ще залишилися питання? Стоматологи «Естет Смайл» з радістю на них дадуть відповідь у будь-який зручний час! Усі необхідні контакти Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту https://estetsmile.com.ua/

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

1

Безкоштовна консультація
за процедурою

2

Огляд та визначення відтінку зубів

3

Нанесення та засвічування захисного гелю

4

Нанесення на зуби
Beyond-геля

5

Проведення апаратного
відбілювання в три підходи

6

Визначення результатів
відбілювання

7

Рекомендації щодо догляду
за зубками :)

АКЦІЙНА ЦІНА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

3 500 ГРН
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
ЗНИЖКА 26%
ДО 31.08.2022
Акційна ціна:
2 590 ГРН
Ваша економія – 910 грн!
Вартість вказана за відбілювання верхньої та нижньої щелепи.
Консультація – безкоштовно.

Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!

НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ

Доведено, що 68% людей насамперед звертають увагу на усмішку людини.
Відчуй радість та комфорт з білосніжною посмішкою від ЕстетСмайл

СХОЖІ СТАТТІ


Переваги відбілювання системою Beyond

Вид відбілюванняТехнологія
Beyond
Домашнє відбілювання
(капи)
Інші методи відбілювання
Кількість процедурОдна процедураДекілька процедур
протягом декількох днів
Декілька процедур
Безпека для емаліБезпечноНебезпечноНебезпечно
Безпека для ясенБезпечноНебезпечноБезпечно
Стійкість ефектуДо 2 років1-2 місяцідо 3 місяців
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!
Записатись на відбілювання

ОСТАННІ СТАТТІ

Де зробити відбілювання зубів beyond у Києві?

З екранів телевізорів, сторінок журналів і рекламних білбордів нам вселяють, що ідеально білі зуби є нормою. Насправді, здорові зуби середньої…

Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато…

Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати…