Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато про здоров’я, генетику, спосіб життя, харчування людини.

Відбілювання зубів у Києві – процедура, яка дозволить повернути зубам колишній блиск, а Вам – захоплені погляди перехожих та знайомих. За допомогою відбілювання Ви можете швидко та безболісно повернути здоров’я та красу своїм зубам.

Багато людей, зважившись на відбілювання зубів, тривалий час роздумують над тим, яку клініку краще вибрати. Проведення відбілювання зубів потребує використання спеціального обладнання. Також слід звертати увагу на статус клініки, досвід та кваліфікацію стоматологів.

Серед критеріїв, які допоможуть зробити правильний вибір, слід також назвати:

Наявність відповідної ліцензії. Стоматологічна клініка має надавати своїм пацієнтам найширший вибір методик відбілювання зубів. Якщо фахівці клініки практикують одну методику, краще пошукати іншу медичну установу. Це дуже важливий фактор вибору, адже одному пацієнту може підійти хімічне відбілювання, іншому – ультразвукове чищення. Для кожного пацієнта має бути складена індивідуальна програма відбілювання, яка дозволить змінити відтінок зубів. При цьому внутрішні тканини та емаль будуть надійно захищені. Рівень цін. Не завжди висока вартість – запорука високої якості. Краще віддавати перевагу клінікам, які відносяться до середнього цінового сегменту. При цьому вони найчастіше надають ефективні та безпечні послуги. Також слід зазначити, що відбілювання зубів не може коштувати надто дешево. Швидше за все, клініка економить на вихідних матеріалах та обладнанні для проведення відбілювання зубів. Гарантійні зобов’язання. Як правило, на відбілювання зубів гарантія не поширюється. Але Ви повинні уважно ознайомитись із договором та зобов’язаннями клініки. Все це робиться для підстрахування. Якщо Ви отримаєте незадовільний результат, за допомогою договору можна буде довести провину лікаря-стоматолога. Відгуки пацієнтів. З цими відгуками Ви зможете ознайомитись безпосередньо на сайті клініки, на форумах, незалежних стоматологічних ресурсах.
У рейтингу найкращих клінік, де Ви зможете виконати відбілювання зубів, лідерські позиції займає «Естет Смайл». Ця клініка розташована за адресою:

м. Київ, бульвар Леї Українки, 28 (Печерськ)

«Естет Смайл» пропонує своїм клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості. Відбілювання проводиться на апараті нового покоління Beyond Polus (США). Результат процедури Ви помітите після першого сеансу — відразу після процедури!

Где сделать отбеливание зубов в Киеве

Комфорт, ефективність та безпека – це ті умови, на дотримання яких зробили ставку творці інноваційної системи відбілювання Beyond.

Будь-яке фотовідбілювання зубів передбачає використання спеціального гелю, у складі якого є перекис водню. Для активізації цього гелю використовується промінь світла (холодний чи гарячий). Завдяки активізації гелю світлом лампи процедура проходить набагато швидше.

Під час процедури виділяється активний кисень. Саме він проникає в емаль зуба та дентин, окислюючи темні пігменти. Таким чином, зубна емаль повертає колишню білизну.

Відбілювання Beyond є холодним відбілюванням із використанням спеціальної лампи. Таким чином, поєднується технологія Light Emitted Diode та галогенове світло.

Головна перевага відбілювання Beyond – мінімізація ризику нагрівання зубної емалі. В результаті порожнина рота та зуби залишаються здоровими, а ризик появи якихось негативних наслідків дорівнює нулю.

Beyond Polus є покращеною моделлю лампи Beyond. Перед початком роботи лікар-стоматолог виставляє відповідний режим роботи та інтенсивність дії.

Процедура відбілювання передбачає такі етапи:

Підготовчий. Перед початком процедури лікар запропонує Вам окуляри для захисту очей, встановить спеціальну конструкцію у роті, яка має зафіксувати щелепи в оптимальному положенні. Після цього на ясна наноситься рідкий коффердам. Він виступає як захисний засіб проти подразнення ясен.

Основний етап. На цьому етапі зуби покриваються прозорим кисневим гелем (в його основі – 35% перекису водню). Після цього стоматолог починає відбілювання лампою Beyond, яке триває близько 10 хвилин. Усі маніпуляції повторюються 3 рази. Таким чином, за 30-40 хв проходить уся процедура відбілювання зубів на 3-8 тонів!

Завершальний етап. Холодне відбілювання завершується покриттям зубів спеціальним засобом, що складається з кальцію, лактобактерій та фосфату. Воно забезпечує додаткове зміцнення зубної емалі.

В результаті професійного відбілювання “Естет Смайл” Ваша посмішка стане по-справжньому голлівудською!

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

1

Безкоштовна консультація
за процедурою

2

Огляд та визначення відтінку зубів

3

Нанесення та засвічування захисного гелю

4

Нанесення на зуби
Beyond-геля

5

Проведення апаратного
відбілювання в три підходи

6

Визначення результатів
відбілювання

7

Рекомендації щодо догляду
за зубками :)

АКЦІЙНА ЦІНА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

3 500 ГРН
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
ЗНИЖКА 26%
ДО 31.08.2022
Акційна ціна:
2 590 ГРН
Ваша економія – 910 грн!
Вартість вказана за відбілювання верхньої та нижньої щелепи.
Консультація – безкоштовно.

Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!

НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ

Доведено, що 68% людей насамперед звертають увагу на усмішку людини.
Відчуй радість та комфорт з білосніжною посмішкою від ЕстетСмайл

СХОЖІ СТАТТІ


Переваги відбілювання системою Beyond

Вид відбілюванняТехнологія
Beyond
Домашнє відбілювання
(капи)
Інші методи відбілювання
Кількість процедурОдна процедураДекілька процедур
протягом декількох днів
Декілька процедур
Безпека для емаліБезпечноНебезпечноНебезпечно
Безпека для ясенБезпечноНебезпечноБезпечно
Стійкість ефектуДо 2 років1-2 місяцідо 3 місяців
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!
Записатись на відбілювання

ОСТАННІ СТАТТІ

Де зробити відбілювання зубів beyond у Києві?

З екранів телевізорів, сторінок журналів і рекламних білбордів нам вселяють, що ідеально білі зуби є нормою. Насправді, здорові зуби середньої…

Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато…

Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати…