Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати в раціоні харчування і способі життя. Це, перш за все, куріння, наявність у щоденному раціоні чаю, кави, соків та інших напоїв, що фарбують.

Відновити натуральний блиск посмішки можна за допомогою відбілювання зубів. В “Естет Смайл” професійне відбілювання зубів проводиться на основі системи Beyond Polus. Цей метод дозволяє досягти приголомшливих результатів без будь-яких збитків для зубної емалі.

Відбілювання з Beyond Polus є досить безпечною та простою процедурою. Хімічно активні речовини здатні глибоко проникати в зубну емаль, окислюючи і повністю знищуючи барвники.

отбеливание зубов beyond polus

Відбілювання за допомогою Beyond Polus – це інноваційна американська технологія, яка активно використовується у найкращих клініках США та Європи.

На попередній консультації лікар-стоматолог надасть Вам інформацію щодо процесу відбілювання зубів, а також обговорить з Вами очікувані та можливі результати. Наступний етап – ретельне обстеження ротової порожнини та визначення кольору Ваших зубів за допомогою спеціальної шкали.

Процедура проводиться тільки на здорових зубах і яснах. Якщо є вогнища карієсу або запалення, їх усувають за кілька відвідувань стоматолога. Зубний камінь чи наліт ускладнює процес відбілювання. У деяких випадках додатково можуть призначатися спеціальні зміцнюючі засоби.

Після чищення починається безпосередньо процес відбілювання зубів за допомогою інноваційної апаратної методики Beyond на апараті нового покоління Beyond Polus.

Шкіра навколо рота та губи закриваються за допомогою спеціальних накладок, а ясна покриваються спеціальним складом. Цей склад не пропускає до них активних компонентів. Очі захищаються за допомогою затемнених окулярів.

На зуби стоматолог наносить спеціальний гель, що освітлює. Після цього за допомогою спеціальної лампи активізуються окислювачі, що входять до його складу. Цей процес найчастіше займає близько 30-45 хвилин.

Після того, як потрібна інтенсивність освітлення буде досягнута, гель акуратно видаляється, а поверхня зубів обробляється спеціальними складами, що зміцнюють. За потреби фахівці «Естет Смайл» можуть проводити точкове освітлення окремих ділянок одного чи кількох зубів.

Система Beyond Polus передбачає використання вдосконаленої системи фільтрації потоку світла. Ця фільтраційна система здатна швидко видалити всі несприятливі складові ультрафіолетового та теплового випромінювань, забезпечуючи тим самим безпеку та максимальний комфорт для пацієнтів.

Успішне відбілювання за допомогою системи Beyond не відкидає появи певного дискомфорту. Наприклад, це може бути підвищена чутливість до зубів. Найчастіше це викликано реакцією нервових закінчень на проникаючу дію кисню. Роздратування ясен практично повністю виключено. У будь-якому випадку, ялини мають місце перераховані вище негативні наслідки, вони проходять самостійно через кілька днів.

Для збереження білизни зубів слід використовувати спеціальні пасти, що доглядають. Також періодично знадобиться обробка зубів за допомогою спеціальних складів, що ущільнюють емаль. Це можуть бути, наприклад, лосьйони для полоскання ротової порожнини з підвищеним вмістом фтору.

Також хоча б на деякий час слід відмовитися від продуктів, що фарбують – міцного чаю, кави, вина, коли, соків.

Протипоказаннями до проведення апаратного відбілювання зубів є:

Вагітність і період лактації. Вік до 18-ти років. Підвищена стирання зубів. Вживання світлочутливих препаратів.
Не рекомендується проводити відбілювання за наявності коронок на зубах. Це пов’язано з тим, що після процедури різниця між протезами та освітленими зубами буде надто контрастною.

Технологія Beyond Polus дозволяє висвітлити зуби на 3-8 відтінків. Це чудова новина для тих, у кого зуби постраждали від зубного нальоту. Головне тут не перестаратися, щоб зберегти натуральну білизну. Ефективність апаратного відбілювання Beyond Polus на 30% вища за інші технології кабінетного відбілювання. Результат помітний одразу і тримається протягом двох років.

Завдяки спеціальному ультрафіолетовому фільтру максимально знижується дія апарата на внутрішні тканини. Це особливо важливо за чутливості емалі.

У Вас ще залишилися питання, що стосуються професійного відбілювання зубів? Фахівці «Естет Смайл» люб’язно на них дадуть відповідь! Усі необхідні контакти Ви знайдете на головній сторінці сайту – https://estetsmile.com.ua/.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

1

Безкоштовна консультація
за процедурою

2

Огляд та визначення відтінку зубів

3

Нанесення та засвічування захисного гелю

4

Нанесення на зуби
Beyond-геля

5

Проведення апаратного
відбілювання в три підходи

6

Визначення результатів
відбілювання

7

Рекомендації щодо догляду
за зубками :)

АКЦІЙНА ЦІНА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

3 500 ГРН
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
ЗНИЖКА 26%
ДО 31.08.2022
Акційна ціна:
2 590 ГРН
Ваша економія – 910 грн!
Вартість вказана за відбілювання верхньої та нижньої щелепи.
Консультація – безкоштовно.

Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!

НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ

Доведено, що 68% людей насамперед звертають увагу на усмішку людини.
Відчуй радість та комфорт з білосніжною посмішкою від ЕстетСмайл

СХОЖІ СТАТТІ


Переваги відбілювання системою Beyond

Вид відбілюванняТехнологія
Beyond
Домашнє відбілювання
(капи)
Інші методи відбілювання
Кількість процедурОдна процедураДекілька процедур
протягом декількох днів
Декілька процедур
Безпека для емаліБезпечноНебезпечноНебезпечно
Безпека для ясенБезпечноНебезпечноБезпечно
Стійкість ефектуДо 2 років1-2 місяцідо 3 місяців
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!
Записатись на відбілювання

ОСТАННІ СТАТТІ

Де зробити відбілювання зубів beyond у Києві?

З екранів телевізорів, сторінок журналів і рекламних білбордів нам вселяють, що ідеально білі зуби є нормою. Насправді, здорові зуби середньої…

Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато…

Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати…