Апаратне відбілювання зубів

Однією з найпоширеніших причин звернення до стоматолога є зміна кольору емалі зуба. Існує велика кількість факторів, які надають зубам малопривабливого забарвлення. Серед цих факторів:

Вживання в їжу продуктів і напоїв, що містять барвники – гранатовий сік, кава та ін. Інтенсивне куріння.
Крім того, жовтизна зубів може бути вродженою. В даному випадку темний колір зубної емалі обумовлений проблемами з розвитком дентину та емалі. Подібні проблеми можуть бути викликані:

Прийомом антибіотика (так звані «тетрациклінові зуби»). Підвищеним вмістом фтору у воді (флюороз). Наявністю різних захворювань (вони присутні в ранньому дитячому віці).
Малопривабливий наліт жовтого кольору може формуватися через нерегулярну та недостатню гігієну ротової порожнини. Безперечно, бездоганно білі зуби дуже рідко зустрічаються в природі. Однак вихід є – апаратне відбілювання зубів. Процедура передбачає використання шкідливих емалей, паст, гелів.

Чем отбелить зубы быстро и без вреда

Особливості апаратного відбілювання зубів
Найефективніша методика відбілювання зубів на сьогоднішній день – відбілювання за допомогою Beyond Polus. В «Естет Смайл» процедуру проводять фахівці високої кваліфікації із застосуванням безпечних матеріалів та передових методик.

Відбілювання за допомогою Beyond Polus передбачає використання унікального світлового потоку синьо-блакитного спектру. Промінь світла потрапляє безпосередньо в зубні тканини, тим самим провокуючи процес окислення без будь-якої шкоди для організму, а також ускладнень після відбілювання.

Процедура не супроводжується вираженими болючими відчуттями. УФ-випромінювання повністю нейтралізується за допомогою системи, що фільтрує. Пучок світла сприятливо впливає на дентин зуба. Це безпосередньо відбивається на загальному стані емалі. В результаті вона стає чистою, сяючою та прозорою.

Якихось медичних показань до проведення апаратного відбілювання зубів не існує. Якщо Вам не подобається колір зубної емалі і немає протипоказань до проведення процедури, відбілювання зубів за допомогою Beyond Polus стане для Вас бездоганним рішенням.

Перед тим, як розпочати відбілювання зубів, стоматолог робить професійне гігієнічне чищення ротової порожнини. Якщо у пацієнта є карієс, до процедури цю проблему слід вирішити.

Також додатково рекомендовано пройти курс ремінералізації. Його мета – зміцнення зубної емалі та зниження рівня чутливості зубів.

правильное отбеливание зубов Киев

Етапи процедури

Спочатку стоматолог визначає вихідний та бажаний відтінок зубної емалі. Після цього ясна та губи захищаються спеціальною плівкою. Суть основного етапу полягає в активізації гелю ультрафіолетом. На даному етапі також видаляється пігментація у глибоких та поверхневих шарах зуба.

На завершальному етапі стоматолог ретельно змиває гель та проводить фторування зубів. Завдяки цьому можна зміцнити структуру емалі та знизити гіперчутливість.

Протипоказання до проведення апаратного відбілювання зубів
Умовно всі протипоказання до проведення апаратного відбілювання зубів можна розділити на дві групи: абсолютні та відносні.

Абсолютні протипоказання:

Період вагітності та лактації. Онкологія. Вік до 16-ти років. Ношення брекетів. Пародонтоз та інші захворювання ротової порожнини. Алергічні реакції на склади, що використовуються в процесі відбілювання.


Відносні протипоказання:

Карієс. Наявність старих негерметичних пломб. Підвищена чутливість до холодного та гарячого. Перед процедурою відбілювання в ідеалі зміцнити зубну емаль.
Непряме протипоказання – куріння та недостатня гігієна ротової порожнини. Ці навички здатні звести результати відбілювання зубів до нуля.

Отбеливание чувствительных зубов Киев

Переваги системи Beyond Polus
Апарат Beyond Polus складається з унікальної системи фільтрації без згубної дії ультрафіолету. Загалом процедура не займає понад 30-45 хвилин. Цього часу цілком достатньо для проведення 3-х експозицій (тобто дії потоком світла) по 10 хвилин. Між окремими сеансами є невеликі часові рамки.

Також пацієнти зазначають:

Відсутність ускладнень та болю після апаратного відбілювання зубів. Виражене відбілювання на кілька тонів всього за одну процедуру. Відсутність травматизму зубної емалі та ротової порожнини в цілому.
Повторно процедура виконується виключно за бажанням пацієнта. До апаратного впливу слід вдаватися не раніше ніж через 6 місяців.

Ефект відбілювання зубів зберігається протягом тривалого часу щонайменше кілька років.

Відгуки про апаратне відбілювання зубів.
Що говорять про апаратне відбілювання зубів Beyond Polus пацієнти? Пропонуємо ознайомитись з декількома відгуками: «Я давно хотіла відбілити зуби, але боялася. За порадою подруги зважилася на відбілювання системою Beyond Polus в “Естет Смайл”. Я очікувала, що після процедури посилиться чутливість зубів, але нічого не сталося. Результат мені сподобався. Тепер я володарка сліпучої посмішки!» (Уляна, 32 роки); Серед переваг процедури апаратного відбілювання хочу виділити наступні: довготривалий результат, освітлення зубів на кілька тонів. Дуже задоволений отриманим результатом! (Валентин, 39 років); «Відбілювання зробила півроку тому. Всього за одну годину я стала володаркою приголомшливої ​​посмішки! Ефект помітний відразу, планую через рік повторити процедуру! (Ізольда, 29 років).

Якщо і Ви хочете відбілити зуби, записуйтесь на професійне відбілювання зубів системою Beyond у «Естет Смайл» у Києві.

Будемо раді допомогти Вам!

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

1

Безкоштовна консультація
за процедурою

2

Огляд та визначення відтінку зубів

3

Нанесення та засвічування захисного гелю

4

Нанесення на зуби
Beyond-геля

5

Проведення апаратного
відбілювання в три підходи

6

Визначення результатів
відбілювання

7

Рекомендації щодо догляду
за зубками :)

АКЦІЙНА ЦІНА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЕСТЕТСМАЙЛ:

3 500 ГРН
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
ЗНИЖКА 26%
ДО 31.08.2022
Акційна ціна:
2 590 ГРН
Ваша економія – 910 грн!
Вартість вказана за відбілювання верхньої та нижньої щелепи.
Консультація – безкоштовно.

Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!

НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ

Доведено, що 68% людей насамперед звертають увагу на усмішку людини.
Відчуй радість та комфорт з білосніжною посмішкою від ЕстетСмайл

СХОЖІ СТАТТІ


Переваги відбілювання системою Beyond

Вид відбілюванняТехнологія
Beyond
Домашнє відбілювання
(капи)
Інші методи відбілювання
Кількість процедурОдна процедураДекілька процедур
протягом декількох днів
Декілька процедур
Безпека для емаліБезпечноНебезпечноНебезпечно
Безпека для ясенБезпечноНебезпечноБезпечно
Стійкість ефектуДо 2 років1-2 місяцідо 3 місяців
Надішліть заявку прямо зараз і отримайте ремінералізацію зубів у подарунок!
Записатись на відбілювання

ОСТАННІ СТАТТІ

Де зробити відбілювання зубів beyond у Києві?

З екранів телевізорів, сторінок журналів і рекламних білбордів нам вселяють, що ідеально білі зуби є нормою. Насправді, здорові зуби середньої…

Де краще зробити відбілювання зубів?

Далеко не кожна сучасна людина може похвалитися голлівудською усмішкою. І це стає великою проблемою, адже білі зуби можуть сказати багато…

Апаратне відбілювання зубів Beyond Polus

Зубна емаль кожної людини має власний відтінок. Це цілком нормальне явище. Якщо зуби починають набувати жовтого відтінку, причини слід шукати…